4 kroky k Vašej spokojnosti

Výber správneho produktu

Vedieť si v živote správne vybrať je často náročné… Niekedy to nedokážeme sami a potrebujeme radu skúsenejšieho človeka, ktorý sa vyzná v danej problematike.
Rovnaké je to aj s výberom vhodnej podlahy, bezpečnostných a interiérových dverí, okien alebo doplnkov…..
Preto pri prvej návšteve našej predajne máte nie len možnosť vidieť veľké portfólio produktov vystavených ako vzorky, ale čakajú na Vás naši odborne školení predajcovia, ochotní pomôcť, poradiť a správne si vybrať!
Dobrý výber je zárukou dlhodobej spokojnosti!!!
Preto si príďte vybrať k nám!!!

Zameranie

Druhým krokom po návšteve predajne je zameranie. Táto služba je bezplatná a zabezpečuje presnosť technických parametrov, ktoré sú potrebné, aby všetko „sedelo ako má“. Zameranie je zároveň fáza, v ktorej zbavujeme zákazníka – teda Vás, zodpovednosti za prípadný nesúlad v rozmeroch a preberáme zodpovednosť na seba.
Je to kľúčový krok k uskutočneniu objednávky a komfort zabezpečený z našej strany.
Pri návšteve predajni zadáte kontakt, ktorý využije pre účely zamerania náš odborne školený technik. Pri tomto telefonickom rozhovore si dohodnete presný termín a čas Vášho zamerania!

Montáž

Montáž je predposlednou etapou v procese kúpy tovaru v našej predajni. Po zameraní naším technikom, Vás opäť kontaktujeme, aby sme dohodli termín montáže.
V danom termíne Vás teda navštívia kvalifikovaní a šikovní montážnici firmy MIMEL, aby zmenili Vaše sny na realitu v krátkom čase a zároveň kvalitne odviedli svoju prácu.
Na montážne práce zamestnávame osvedčených, zodpovedných ľudí, s dlhoročnou praxou, ktorí vybavujú všetky naše zákazky.
Sú to ľudia, na ktorých sa môžeme spoľahnúť a preto ich posielame k Vám, aby sme Vám dopriali to najlepšie, čo máme.

Spokojnosť

Ako sme už spomínali, montáž je predposlednou etapou v procese kúpy tovaru. Poslednou fázou je totiž Vaša spokojnosť, alebo nespokojnosť.
Väčšinou sa stretávame so spokojnosťou zákazníka, čo je pre nás dôležité. Vaša spokojnosť je totiž skúškou správnosti, že sme Vás celým procesom kúpy previedli bezpečne a dobre.
Naša starostlivosť o zákazníka však presahuje dátum montáže a sme tu pre Vás kedykoľvek v prípade Vašich otázok, nejasností, alebo prípadných reklamácií.
K zákazníkom sa otáčame tvárou – nie chrbtom, preto vidíme v ich očiach predstavy, túžby, iskierky nespokojnosti alebo obavy. Aj toto všetko nám pomáha neustále napredovať a meniť sa kvôli Vám a Vašej spokojnosti!